Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizdeki Fırsatları Beğendim. Nasıl Yararlanabilirim?

Fırsatlardan yararlanabilmeniz için fırsat sayfasındaki FIRSAT AL butonuna tıklamanız ve ödeme işlemini tamamlamanız yeterli olacaktır. Fırsatların gerçekleşebilmesi için gereken kişi sayısının toplanamaması durumunda herhangi bir ücret alınmamaktadır ve daha önceden tahsil edilmiş herhangi bir ücret varsa iade edilmektedir. Fırsatları arkadaşlarınızla paylaşarak fırsatların gerçekleşmesine yardımcı olabilirsiniz.

Fırsatı Yakaladıktan Sonra Ne Yapmalıyım?

Fırsatın site üzerindeki satışı tamamlandıktan 24 saat sonra tarafınıza fırsatı kullanacağınız zaman ibraz etmeniz gerekli olan fırsat kuponunu size e-posta yolu ile göndereceğiz. Kuponu ister yazıcıdan basarak, isterseniz de kupon kodunu herhangi bir yere yazarak saklayabilir ve fırsatın geçerli olduğu süreler içinde kullanabilirsiniz.

Peki ya fırsat gerçekleşmezse?

Yeterli sayıda katılımın sağlanamadığı fırsatlarda tarafınızdan herhangi bir ücret tahsil edilmeyecek, eğer daha önceden o fırsatla ilgili herhangi bir ücret tahsil edilmişse tutar herhangi bir kesinti yapılmadan tarafınıza iade edilecektir. Fırsatların gerçekleşebilmesi için mutlaka arkadaşlarınızı da davet edin.

Satın aldığım fırsatı iptal ettirebilir miyim?

İlgili fırsat kodu ve üyelikte kullandığınız e-posta adresi ile iletişim formundan bizle irtibata geçmeniz yeterlidir. Yetkili arkadaşlarımız iptal süreci hakkında size bilgi vereceklerdir.

Satın aldığım fırsatı hangi şartlarda iptal edebilirim?

Kullanıcı sözleşmenizde de yazdığı üzere 7 iş günü içinde koşulsuz ve şartsız iade edebilirsiniz. 7 günden sonraki taleplerinizde ise iade edilen tutar, daha sonra satın alacağınız fırsatlarınızda kullanılmak üzere hesabınıza bonus olarak aktarılacaktır.

Fırsat iptal edildikten sonra kaç iş günü içinde ücret iade edilecek?

Fırsat kuponunuz iptal edildikten 10 iş günü sonra ücretiniz iade edilecektir. İadesi gerçekleştirilen ücretlerden herhangi bir komisyon bedeli alınmamaktadır.

Fırsatal'dan kredi kartı ile satış güvenli midir?

Siparişinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz tarafımızda kayıt edilmemektedir. Tüm ödeme işlemleri SSL sertifikası altında gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı ödemeleri 3 Boyutlu güvenlik sistemi ile yapılmaktadır.