İş Ortaklığı

Satış Ortaklığı Firsatal.com ile yapacağınız özel bir anlaşma ile kendi sitenizden Firsatal.Com ürünlerinin tanıtımını / reklamını yapıp satışlardan komisyon almanızı sağlayan bir sistemdir.

Kendi web sitenizde yapacağınız genel Firsatal.com tanıtımları ya da ürün tanıtımlarına tıklayıp Firsatal.com'a geçiş yapan ve fırsat siparişi veren kişilerin alışveriş tutarlarının %5 'si size ödenir.

Komisyon tutarı toplam alışveriş tutarının kesinleşen kısmı (müşterinin ödeyeceği rakam) üzerinden hesaplanır. Bir sipariş kesinleşip müşteri tarafından ödemesi yapıldıktan 7 işgünü sonra hesabınıza geçirilmek üzere ayrılmaktadır. Her ay başında ödenecek tutarın 50 TL'yi bulması halinde banka hesabınıza havale ile ödeme yapılmaktadır.

Facebook Sayfa Uygulaması

Facebook üzerinde herhangi bir sayfa sahibiyseniz, Fırsatlar Sayfamda uygulaması ile de iş ortaklığı sistemimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken uygulamayı sayfanıza eklemek ve sitemizden alacağınız referans kodunu uygulama ayarları ekranından girmek.

İş Ortaklığı Bannerları

Web sitenizde aşağıdaki banner gibi altı farklı boyuttaki bannerlarımızı yayınlayabilirsiniz.

XML Entegrasyon

XML ile sitemizde yayınlanan fırsatları kendi sitelerinize entegre edebilir ve gelir elde edebilirsiniz. Size özel olarak oluşturulan XML adreslerini iş ortaklığı sayfanızdan elde edebilirsiniz.

İş ortaklığı programımızdaki tüm kazançlarınız aynı hesapta toplanmaktadır. Aynı anda birden fazla yöntemi kullanabilirsiniz.

Fırsatal.com İş Ortaklığı Programı'nı kullanmaya başlamak için firsatal.com'a üye olduktan sonra İş Ortaklığı Programı sayfasından gerekli bilgileri alabilirsiniz..