Gizlilik

Bu belge 2FUTURE Bilişim Yayıncılık Prodüksiyon'un(Kısaca 'biz' olarak anılacaktır) site üzerinde topladığı ve kullandığı bilgilerle ilgili gizlilik politikasını açıklamaktadır. Bu belgenin içeriklerini kabul etmemeniz halinde 2FUTURE tarafından sunulan hizmet ve ürünleri kullanmamanız gerekmektedir.

Topladığımız Bilgiler

Ürün ve hizmetlerimizi kullanmak isterseniz, sizden iletişim, kimlik, fatura ve diğer kişisel bilgiler hakkında bazı bilgiler isteyebiliriz.

Topladığımız bilgiler türleri şunlardır:

E-posta adresi, fiziksel irtibat bilgileri, finansal bilgiler;

Bilgisayar açılış bilgileri, web sayfasının görüntülenmesi hakkında bilgisayarınızın tarayıcısındaki çerezler(Çerez kullanımını tarayıcınızdan kapatabilirsiniz ancak bu durum sitenin kullanılabilirliğini etkileyebilir);

Sunucularınıza uzaktan erişim kodları (bu yöntem eğer siz herhangi bir bilgi vermeden üye olmak isterseniz kullanılmaktadır);

Forum ve diğer mesajlarınız, biz ile sizin aranızdaki yazışmalar dahil ve almak istediğiniz hizmetlerle ilgili her türlü genel bilgi.

Aşağıdaki tür bilgileri sunucularımız üzerinde tutmamaktayız:

Kredi kartı bilgileriniz;

Hizmet satın aldığınız firmaların ödeme sistemleri;

Sizin müşterileriniz hakkındaki bilgiler.

Ancak aracılık ettiğimiz hizmetlerin gerçekleşebilmesi için yukarıdaki bilgilerin kayıt edilmesi gerektiği durumlarda bu bilgileri saklayabiliriz.

Bilgileriniz Nasıl Kullanacağız?

Kişisel bilgileriniz aşağıdaki amaçlarla kullanacağız:

hizmet ve ürünlerin gerçekleşebilmesini sağlamak;

problem, anlaşmazlık, ücretlerin hesaplanması ve toplanması ile ilgili sorunların tespiti ve problemlerin giderilmesi;

kullanıcıların beyan ettikleri kişisel bilgilerin teyit edilmesi;

kullanıcıların güvenli bir deneyim gerçekleştirebilmesi;

kullanıcı deneyimlerinin özelleştirilebilmesi, site kullanımının analizi, kullanıcıların ilgilerinin ölçülebilmesi, ve kullanıcılarımıza gelecek hizmet ve servislerimizin duyurulabilmesi;

kullanıcılara satın aldıkları hizmet ve ürünlerin kullanımını etkileyebilecek idari duyuruların iletimi;

kullanıcılara diğer hizmet ve promosyonların duyurulması; müşterilere hizmet sunulabilmesi; ve

diğer ticari faaliyetlerin gerçekleştirilebilmesi için gerektiği durumlarda bilgi toplanacaktır.

Kayıt işleminin bir parçası olarak alınacak hizmet ve ürünler için, bizim tarafımızdan yapılacak duyuruları almayı, bu duyuruları takip etmeyi kabul etmektesiniz. Ancak bu duyuruların tarafınıza ulaşamaması konusunda herhangi bir mesuliyetimiz olmadığını kabul etmektesiniz.

Bilgi Kullanma Biçimi

Sizin onayınız olmadan kişisel bilgilerinizi üçüncü parti firmalara reklam amaçlı olarak satmayacağız. Bilgilerinizi yasal gereklilikler, politikalarımızın gereklilikleri, herhangi bir içerik ihlali ya da herhangi birinin hakları ve ya güvenliği söz konusu olduğunda ilgili mercii ile paylaşabiliriz. Ayrıca bilgileriniz aşağıdaki kişi veya kurumlarla da paylaşılacaktır:

Satın aldığınız hizmet ve ürünlerle ilgili olan hizmet/ürün sağlayıcılarla hizmetin/ürünün gerçekleşebilmesi için gerekli bilgiler;

Kanuni gereklilikler ya da devlet görevlilerinin yasal dışı faaliyetler, kanuni ihlaller, dolandırıcılık girişimleri ya da diğer kanuni durumlar için yapacağı her türlü araştırma, engelleme ya da eylem.

Değişikliklerin Bildirimi

Bu gizlilik sözleşmesi önceden bildirimde bulunmaksızın tarafımızdan değiştirilebilir. Sitemizi kullanmak ve ürün/hizmetlerden yararlanarak güncel gizlilik sözleşmesini kullanıyor olacaksınız.